Eşya Depolama

Hepimizin ev veya iş yeri seçerken belirli ölçütleri vardır: Konumu, büyüklüğü… Ne yazık ki depolama alanı bu ölçütlerin sonlarında yer almaktadır. Bu nedenle eşya depolama, yaşadıkları veya çalıştıkları yerlerde depolama alanı olmayan kişiler için çok kullanışlıdır. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler için hayat kolaylaştırıcı bir unsur olan eşya depolama, maddi manevi değeri olan ve evinize veya iş yerinize sığmayan eşyalarınızın korunmasını sağlar.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul gerek nüfusuyla gerek de alanıyla Türkiye’nin büyük şehirlerinden biridir. Avrupa ve Anadolu yakalarında hizmet veren çeşitli eşya depolama firmaları bulunmaktadır. Firmamız, eşya depolama alanında kendini göstermiş, vizyon ve misyonu ile sizlere en güvenli, kaliteli ve hijyenik eşya depolama hizmetini sunmak için çalışmalar gerçekleştirmeye devam etmektedir.

İstanbul Eşya Depolama Firmaları

İstanbul eşya depolama hizmetleri; konumları, depolama biçimleri ve saklama koşulları gibi bir farklı etkene sahiptir. Depo alanları çeşitli büyüklüklere veya çeşitli kategorilere ayrılmıştır. Firmamız müşterilerine eşyalarınızın özelliklerine göre (kişisel, büro, ev eşyaları gibi) depolama imkanları sunmaktadır. Bu depolama alanlarının büyüklükleri eşya özelliklerine göre de değişmektedir. Ayrıca İstanbul’da  yalnızca depolama alanı konusunda değil, konum konusunda da çeşitlilik imkanı firmamız bünyesinde bulabilirsiniz. Anadolu ve Avrupa yakası eşya depolama hizmetleri çeşitlilik göstermektedir, bu nedenle istediğiniz gibi bir eşya depolama alanı bulma şansınız artmaktadır. Günümüzde konum veya büyüklükten daha da önemli olan etken güvenliktir. İstanbul’da bulunan eşya depolama firmaları arasında bulunan firmamız, bu gerek hırsızlığa karşı gerekse doğal afetlere karşı birçok önlem almıştır. 7/24 güvenlik sistemleri; sıcaklık, nem ve toz seviyesini stabil tutacak havalandırma sistemleri gibi bir çok önlem alınmıştır. Deprem, dolu gibi doğal afetlere karşı da çoğu firma gerekli önlemleri almış bulunmaktadır. Firmamız eşyalarınızın güvenliği için gerekli olabilecek tüm önlemleri düşünmüş ve sizin konforunuz için önlemleri en üst seviyede tutmuştur. Çeşitli büyüklüklerde depolama alanlarımızla size en iyi hizmeti vermeyi amaçlamakta ve size yardım etmeyi istemekteyiz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları kişinin kullanım amacı, kullanacağı deponun büyüklüğü ve deponun kullanım süresine göre değişmektedir. Özellikle büyükşehirlerde çeşitli eşya depolama firmalarına ulaşmak mümkündür. İstanbul eşya depolama ücretleri genellikle aylık olarak belirlenip depo alanının büyüklüğüne, kullanmak isteyeceğiniz ek opsiyonlara veya deponun kullanım amacına göre değişiklik gösterebilir. İstanbul’da bulunan firmamızda depolama alanı, konum ve ek opsiyonlar konusunda çeşitlilik göstermektedir. Eşya depolama alanlarının büyüklüğü ve ek seçenek sayısı arttıkça, aylık ücret de orantılı olarak artacaktır. Fakat önceden de dediğimiz gibi; İstanbul, çeşitli eşya depolama firmalarına sahip olduğundan dolayı çeşitli fiyatlarla karşılaşma şansına sahip olabilirsiniz. Firmamız, depolama hizmetlerini profesyonelce ve severek size sunmaktadır ve eşyalarınızın güvenliği için uygun olacak bir fiyatlandırma sistemine sahiptir.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

İlk önce eşyalarınızı depolamak için firmamızla ile görüşme ayarlanır; depolanacak eşyalar, bu eşyalara göre depo büyüklüğü belirlenir ve fiyat anlaşması yapılır. Daha sonra firmamız depolanacak eşyaların olduğu yere ekspertiz gönderir ve seçilen eşyaların sigorta değeri belirlenir. Depolamadan bir veya iki gün önce ustalar, depolanacak eşyaları ambalajlar. Eşyaların kırılmaması ve zarar görmemesi için özel ambalaj malzemeleri kullanılır. Depolamanın yapılacağı gün çelik kasalı bir nakliye kamyonuna eşyalar düzenli bir şekilde konulur ve depo alanına gider. Eşyalar depoya, zarar görmeyecekleri şekilde yerleştirilir ve monte edilmesi gereken eşyalar monte edilir.

Güvenli Eşya Depolama Hizmeti

Teknolojinin gelişmesiyle eşya depolama alanlarının güvenliği ve temizliği eski zamanlara göre daha dikkat edilen bir unsur olmuştur. Günümüzde hizmet veren çoğu eşya depolama firması müşterilerinin eşyalarını her türlü zarara karşı korumaya çalışır. Hırsızlığa karşı 7/24 güvenlik ve kamera hizmeti; su baskını, deprem gibi doğal afetlere karşı alınacak önlemler veya toz, rutubet ve neme karşı depolama alanlarında bulundurulması gereken havalandırma sistemleri eşya depolama firması seçimi esnasında dikkat edilmesi gereken önemli etkenlerdir.

Ambalajlı Eşya Depolama

Ambalajlı eşya depolama, günümüzde oldukça tercih edilen bir depolama biçimidir. Herhangi bir depolama işleminden önce firma yetkili kişileri eşyaların alınacağı yere gönderir ve ambalajlama yaptırır. Bu sayede depolanacak eşyalar kırılması, zedelenmesi, tozlanması veya kirlenmesi engellenmiş olur. Özellikle hijyenik ortamlar sağlanarak yapılan ambalajlama, eşya depolarken de sizi ve sevdiklerinizi korumak için etkili bir yöntem olacaktır.

Eşya Depolama Şengüven
Call Now ButtonHemen Ara!
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to admin@senguvenevdeneve.com

×