Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmeti ; şirketlere veya işletmelere sunulan ofis mobilya, malzeme ve her türlü araç gereçlerin farklı bir yere transfer edilmesi hizmetidir. Ofis taşıma şirketlerinin sunduğu bu hizmet çok geniş ve kapsamlı olmakla birlikte profesyonellik gerektiren bir süreçtir.  Nakliyatı yapılacak ürünlerin özenle paketlenmesi ve lojistiğinin sağlanması bu sürecin en önemli hususlarından biridir. Ofis eşyalarının düzenli paketlenip, zarar görmemesi için kurumsal bir taşıma firması ile iş birliği yapmak en iyi hizmeti almayı sağlar. Bu nedenle ofis taşıma işlemi özellikle şirketlerin hassas olduğu bir konudur ve garanti veren taşıma firmalarını tercih etmektedirler. Özellikle elektronik aletlerin yoğunlukta olduğu ofisler için  taşımacı firmaların transfer servislerinin bu elektronik aletleri, yeni ofis adresine transfer ederken koruması gerekmektedir.

Ofis Taşıma Firmaları

Günümüzde nakliye işlemini gerçekleştiren birçok ofis taşıma firmaları mevcuttur. Fakat çok az sayıda kurumsal taşıma firması bulunmaktadır ve firmamızda kurumsal taşıma gerçekleştirmektedir. Ofislerin yüksek katlı plazalarda konumlandırılmasından dolayı, ofis taşıma şirketleri ile taşınacak eşyalarının hasara uğramaması gerekmektedir ve bina asansörleri veya dar merdivenler ile taşınan ofis mobilyaları çizilip, eski görüntüsünü kaybedebilmektedir.  Profesyonel taşıma yapan firmamız, kurumsal şirketler için asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır. Böylelikle, ofis malzemelerinin yerleştirilme süreci daha hızlı ve temiz olmaktadır. Ofis taşıma süreci; eşyaların toplanması, lojistiğinin sağlanması  ve son olarak eşyaların tekrar düzenli yerleştirilmesidir. Firmamız müşterilerine en kaliteli hizmeti vermekle yükümlüdür. Süreçlerin her birinin planlanarak iyi organize edilmesini sağlar. Taşınacak malzemelerin paketleme sürecinde malzemenin hassaslığına göre koli veya ambalaj kullanılır. Sağlam şekilde paketlenen malzemeler araca yerleştirilir.

İstanbul Ofis Taşıma

Ofis taşıma hizmeti için firmaların en yoğun olduğu bölge  İstanbuldur. Bunun nedeni hemen hemen yerli ve yabancı tüm şirketlerin ana merkez ofislerinin İstanbul’da olmasıdır. Giderek gelişen iş faaliyetlerinden dolayı  İstanbul ve çevresinde ofis taşıma ihtiyacı her geçen gün artarak, devam etmektedir. Üç farklı lokasyonda hizmet veren firmamız , İstanbul ofis taşıma konusunda hizmet kalitesinden ödün vermeden çalışır ve alanında en deneyimli ekipler ile taşınma sürecini müşterilerimizi yormadan en kolay şekilde gerçekleştiririz.  İstanbul ofis taşıma  için hizmet verdiğimiz lokasyonlar arasında Ataşehir ofis taşıma da bulunmaktadır. Ataşehir içindeki ofisinizi başka bir semte veya aynı lokasyonda ki yeni adresinize taşımaktayız.  Şişli ofis taşıma hizmetimizde de farklı boyutlarda ki araçlarımızla taşınma işleminizi tamamlıyoruz. Beykoz ofis taşıma sistemimiz ile müşterilerimize en hızlı taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Ofis Taşıma Fiyatları

Taşıma gerçekleştirilmeden önce yapılan ön fizibilite çalışması ile ofis eşyalarınızın sayısına oranla fiyatlandırma yapılmaktadır, işletmenin küçük veya büyük olması fiyat politikamızı etkilememektedir. Uygun ekonomik fiyatlar ile kurumsal müşterilerimize en güvenilir hizmeti sağlarız. Müşteri memnuniyeti için alternatif çözümler sunan  firmamız, profesyonel kadrosu  ile güvenli bir nakliye süreci sunar. Vizyon ve misyonumuz için özenle çalışarak, inandığımız ilkelere bağlı kalıp büyümeye devam edeceğiz.

Kaliteli Ofis Taşımacılığı

Kaliteli bir ofis taşıma işlemi için ofislerini taşıtacak olan şirketlerin mutlaka detaylı bir araştırma gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Eşyalarının garanti altına alınması, hız ve zaman tasarrufunun maksimum seviyede olması, İstanbul ofis  taşıma firmasının ofisin koşullarını ve alanını keşfedip profesyonel bir planlama gerçekleştirmesi gerekir. Bunların yanı sıra gelebilecek hasarlara karşı teknolojik önlemleri takip eden bir ofis taşıma firması olmalıdır. Firmamız, müşterilerine bu hizmetlerin çok daha fazlasını çözüm odaklı personelleri ile sunmayı vizyon olarak benimsemektedir. Aynı zamanda, en kaliteli ofis taşıma firması olmayı da hedefler.

Avrupa Yakası Ofis Taşımacılığı

İstanbul ofis taşıma firmaları, Avrupa Yakasındaki kurumsal müşterilerine de hizmet etmektedir. Yoğun iş temposu göz önünde bulundurulduğunda  ofis taşıma süreci kurumsal firmalara zor veya yorgunluk verici gelebilmektedir. Fakat, firmamızın size sağladığı hizmetler sayesinde kolay ve titiz bir taşıma süreci gerçekleştirebilirsiniz. Ofis malzemeleri ve mobilyalar sigortalanmaktadır. Garanti altına alınan eşyalar titizlikle taşınır ve yeni ofisinize yerleştirilir. Böylelikle müşterilerimiz yorulmadan, rahat bir taşınma gerçekleştirmiş olurlar.

Hızlı Ve Güvenilir Ofis Taşıma

İstanbul ofis taşıma hizmeti almak isteyen firmaların kriterleri hızlı ve güvenilir olan firmalar ile işbirliği yapmaktır. Güler yüzlü ekibimizin aynı zamanda çözüm odaklı olması, verilen hizmetin kalitesini yükselterek, taşımacılıkta güven duyulan bir firma olmamızın yolunu açmıştır.

Daha detaylı bilgi için firmamızın müşteri hizmetleri iletişim hatlarından arayarak, müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz. Web sitemizde ki taşımacılık hizmetlerimizi okuyabilirsiniz.

Ofis Taşıma Şengüven
Call Now ButtonHemen Ara!
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to admin@senguvenevdeneve.com

×