Evden eve nakliyat firmamız sayesinde şehirler arası ya da şehir içi taşınmalarınızda büyük rahatlık sağlayacaksınız. Kısa sürede ve güvenli bir şekilde eşyalarınız toplanacak ve taşıma işi yapılacaktır. Kuru ve serin bir ortamda eşyalar paketlenerek zarar görmesi engellenecek biçimde taşınacaktır. Eşyalarınızın gizliliği ve zarar görmemesi açısından tüm eşyalar paketlenecek ve taşıma işlemi paketler halinde yapılacaktır. Güvenli ve temiz bir şekilde taşınmış olacak aynı zamanda taşıma esnasında eşyalarınızın zarar görmesini de bu yolla engellemiş olacaksınız.

Eviniz ve eşyalarınız özeldir. Özel hayatınıza saygı duyar eşyalarınızın dışarıda açık bir şekilde taşınması ve sergilenmesini kesinlikle istemeyiz. Bu kapsamda da eşyalarınızı toplarken ilk olarak güzelce sarar, ardından kapalı araçlarımız ile beraber nakliyesini gerçekleştiririz. Firmamız özel hayatınıza ve eşyalarınızın gizliliğine son derece önem vermektedir. Ayrıca tüm bu işlemler pratik ekibimiz sayesinde kısa sürede gerçekleştirilir ve zaman kaybı yaşamanızın önüne geçilmiş olur.

Öncelikli amaç sağlıklı ve güvenlikli bir çalışma ortamı oluşturarak güvenlik performanslarımızı arttırmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Eşyalarınızın toplanma ve ardından taşındığınız noktada kurulum işlemleri firmamıza aittir. Eşyalarınız için montaj ve demontaj işlemleri ekibimiz tarafından yapılacaktır. Bu sayede de eşyalarınızın kurulumu için ayrıca marangoz çağırmanıza gerek kalmayacak bu işlem taşınma esnasında halledilmiş olacaktır. Eşyalarınız kuru ve serin araçlarımıza itina ile yerleştirilecek ve yolculuk esnasında ya da taşınırken zarar görmesi engellenecektir.

Evden Eve Nakliyat İşlemleri

Evden eve nakliyat hizmetimiz ile eşyalarınız güvenli ve hızlı bir şekilde taşınacaktır. Yapacağımız işlemde müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak, özel hayatın gizliliğine olan inancımız doğrultusunda müşterilerimizin gizliliğine dikkat edilecektir. Müşteri bilgileri firmamız içerisinde saklanacak olup bilgilerin paylaşılmayacağı konusunda bir şüpheye düşülmemesi gerekir. Müşterilerimizin ev adresleri ve taşındığı noktalar da aynı kişisel bilgiler gibi özel olup firmamız tarafından korunacak ve kimseyle paylaşılmayacaktır.

Firmamız şahsi bilgilerinize ve özel hayatın gizliliğinin korunmasına son derece önem vermektedir. Bu anlayışımız sayesinde gönül rahatlığıyla taşıma işlerinizi firmamız ile yapabilirsiniz. Nakliye işlemi için bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren firmamızla paylaştığınız tüm bilgileriniz -eski ev adresi, yeni ev adresi, eşyaların özellikleri, iletişim bilgileri- tamamıyla gizli tutularak siz müşterilerimizin özel hayatı korunmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara!
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to admin@senguvenevdeneve.com

×