Profesyonel kadrosuyla evden eve nakliye işlemi gerçekleştiren firmamız, kalite politikamız kapsamında yüzde yüz müşteri memnuniyetine yönelik bir misyon belirlemiştir. Konut, ofis, villa gibi her türlü evden eve taşıma işlemini özenle ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Bu amaçta en kısa sürede en yüksek performansla ve özverili çalışma arkadaşlarımızla müşterilerimizin bu süreci memnuniyetle atlatmalarını sağlamaktayız. İzlediğimiz politikanın ana hedefi kaliteli hizmet olduğundan daima taşınma işlemlerinin gidişatına göre stratejik yöntemler geliştirerek zamandan tasarruf etmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını dinlemek en önemli kalite politikamız olarak öne çıkmaktadır. Firmamız, uyguladığı sistemlerde daima farklı evlerin farklı ihtiyaçlarını ve farklı müşterilerin özel isteklerini değerlendirmeye almaktadır. Nakliye işleminin tanımı gereği belirlenmiş bir sistem gerektirmesi çalışanlarımız için müşterilerin taleplerine cevap vermek adına bir engel teşkil etmemektedir. Kalite politikamız ışığında hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin, fikir ve istekleri bizim için çok önemli olup her türlü uygulamamız onların görüşlerine göre şekillenmeye açıktır. Yaşanabilecek sorunlara müşterilerinin beklentilerini göz önünde bulundurarak uygun ve ekonomik çözümler getiren firmamız, güvenilir ve samimi çalışma ortamı sayesinde müşterilerinden daima olumlu geri dönüşler almaktadır.

Çalışanlarımız

Kalite politikamız kapsamında her kademedeki çalışma arkadaşlarımıza işlerini severek yapabilecekleri bir ortam sağlamaktayız. Bu anlamda işlerindeki mutluluğu performanslarına yansıyan çalışanlarımız, tüm özverileriyle nakliye ekibimizin bir parçası olmaktadır. Ortak iş bölümü ve stratejik ekip çalışmamız sayesinde az zamanda çok büyük işler başarmaktayız. Çalışma arkadaşlarımızı müşteri memnuniyeti, güvenli paketleme, hızlı nakliyat gibi pek çok konuda teknik eğitime tabi tutarak performanslarını her daim donanımlı tutmaktayız. Ayrıca, can güvenlikleri ve sağlıkları bizim için çok önemli olan ekibimiz için her türlü güvenlik önlemini hayat geçirmiş bulunmaktayız.

Hızlı Teslimat

Taşınmayı zorlu kılan faktörlerden biri şüphesiz ki zamandır. İş gücünün karlı kullanımı, organizasyon ve müşteri memnuniyeti açısından evden eve nakliyat işlemlerinde zamanı doğru kullanmak gerekmektedir. Kalite politikamız çerçevesinde nakliye işlemlerimizi olabildiğince en hızlı şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sahada ekip çalışanlarımızla ve arka planda her daim ulaşabileceğiniz danışmanlarımızla nakliyatın yapılabileceği en kısa yol güzergahları belirlenmektedir. Bu sayede nakliye zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.
Call Now ButtonHemen Ara!
×

Hello!

Click one of our representatives below to chat on WhatsApp or send us an email to admin@senguvenevdeneve.com

×