Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı bir araca birden fazla kişiye ait olan eşyaların konulması olarak bilinen taşıma işlemidir. Burada güdülen amaç bir kişinin eşya taşıma maliyetini aynı güzergahta olan birkaç kişinin eşyasıyla birlikte taşıyarak taşınma işlemi yapan firmalara, kişilere maliyet konusunda düşük fiyat uygulanması ve masrafı azaltmaktır. Daha ekonomik olarak taşınma işlemi yapılmaktadır.

Belli dönemlerde örneğin ya aylarında tatil yörelerine giden kişilerin bir aracı doldurmayacak kadar eşyaları bulunması ya da kısa süreli bir yerden bir yere taşınma işlemi yapacak olup da az eşya götürecek kimseler bu durumlarda kargo firmalarını arayarak fiyat alırlar. Fiyatlar bazen uygun olabilir bazen ise yüksek miktarlar çıkabilir ödemelerde. Ayrıca kargo firmaları eşyaların paketlenip ambalajlanma işlemini, eşya de monte işlemi ve eşya monte edilme işlemini yapmazlar. 

Buna karşılık insanlar nakliye firmaları ararlar. İnsanların nakliye firmalarıyla parça eşya taşımacılığı yaptırırken korkuları eşyalarının karışıp bir başka kişinin eşyalarıyla başka yerlere gitmesidir. Firmamızda kesinlikle böyle hatalar yapılmayıp eşyalar sizden teslim alınıp bir taşıma irsaliyesi ile birlikte sayılarak alınır ve size de bir nüsha verilir. Eşyalar muntazam ve düzenli bir şekilde personellerimizi tarafından araca konulur. Eşyalar indirilme sırasına göre araca yüklenmektedir. Eşyalar süspansiyon olarak yapılan iplerle düşmeyecek ve zarar görmeyecek şekilde bağlanır. Eğer ki sizden başa birisinin eşyası daha konulacaksa büyük kartonlar aracılığıyla eşyalar birbirinden ayrılır ve eşya karışma olayı önlenir.

    Eşyalarınız indirilme noktasına geldiğinde size verilen irsaliye ile teker teker kontrol edilerek teslim edilir.

İletişim
  • Beylikdüzü / İSTANBUL
  • 0212 596 23 05
  • 0532 692 47 94
  • info@senguvenevdeneve.com