Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşımacılık hizmetimiz ile  bugün hizmet verdiğimiz uzun senelere dayalı çalışmalarımızla kamu yada özel bir çok kurum ve kuruluşa hızlı, huzurlu ve güven odaklı hizmet sağladık.. Tüm başarımızın anahtarı hem sektördeki hizme aktivitemizin uzun yıllara dayanması sayesinde edindiğimiz tecrübe, hemde müşterilerin öneri istek ve görüşlerine önem vererek sürekli kendimizi gelişen teknolojiler çerçevesinde çağdaş normalra taşımaktır.Sektörde gelişimin çok hılzı bir ivme alarak ykarı çıkması bu alanda hizmet veren tüm firmaları uufak büyük etkilemiş, müşteri daha olumlu sonuçlar yaratan hizmet alma şansına kavuşmuştur.

İstanbul Kurumsal Taşıma

Kurum içinde taşınacak eşyaların önemi ve taşınma süresince gösterilmesi gereken güvenlik unsuru çok öenm arz etmektedir. Zira kurum içindeki belgelerin özel bir sistem dahilinde bu iş için üretilen kilitli kasa ve kolilerde taşınması gerekmektedir.
Kurum içinde taşınmaısna dikkat edilmesi gereken bir başka eşyada digital ve lektronik aletlerdir. Bunun için kurumlara sözleşmelr dahilinde hizmet sunmanın yanında bu iş için özel eğitilmiş ekibimizle hizmet götürmekteyiz.
Sizlerin işyerlerinizi sağlıklı bir şekilde hiçbir endişeye maal vermeden taşıtmanız adına firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

İletişim
  • Beylikdüzü / İSTANBUL
  • 0212 596 23 05
  • 0532 692 47 94
  • info@senguvenevdeneve.com