Paletli Yük Taşımacılığı


Şengüven Nakliyat “paletli ve paletsiz yüklerin” taşınmasında kolaylık sağlanması için bir çok yöntem uygulayarak müşterilerine katkı sağlar.
Kullanılan nakliye modunun Hava, Yol veya Deniz olup olmamasına bakılmaksızın, müşterilerimize ürünlerinin güvenli nakliyesi ile ilgili paletli taşımacılık hizmeti ve danışma hizmeti sunuyoruz.

Ürün kategorilerinde, tanımı gereği paletleme gerektirir. Nihai olarak paletlerin kullanımı büyük oranda taşınacak palet boyutları yükün doğasına büyük ölçüde bağlıdır, yük sevkiyatlarını desteklemek için en uygun palet kullanılır. En sık kullanılan palet boyutu 120cm x 100cm veya 48 inç x 40 inç (genişlik bakımından genişlik)

Bu boyuttaki palet yapıları, ABD nakliye bölgelerinde kargo taşımacılığında çok sık kullanılır. Avrupa ve Avustralya nakliye sektörleri kendi özel olarak düzenlenmiş palet boyutlarına sahiptir.
Palet yapılarının boyutlandırılmasının yanı sıra, yapıları oluşturmak için kullanılan malzeme de önem kazanmaktadır. Kalitesiz materyallerin kullanılması zararlı nakliye ile sonuçlanabilir, bu da nakliyecinin ve göndericinin güvenilirliğini etkileyerek ürün güvenilirliğini etkiliyor.

Top